MARKETING SIECIOWY W PRAKTYCE

...czyli jak to jest z tym zarabianiem w internecie?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TAK:

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy w ramach projektów, które rozwijam lub też firm, z którymi współpracuję - wyślij do mnie wiadomość e-mail lub wiadomość na Facebooku:

e-mail: lukaszgaluszka@10g.pl  Facebook: www.facebook.com/lukasz.galuszka1 

To są preferowane przeze mnie formy kontaktu. Ze względu na wiele planów biznesowych, które realizuję - nie jestem wstanie odbierać telefonów, przeprowadzać "długich" rozmów na Skype itd. Dlatego też kontaktując się ze mną w formie wiadomości tekstowych - napisz konkretne pytania, napisz od razu to, o co chcesz zapytać, a nie zaczynaj rozmowy na zasadzie "Dzień dobry" i po napisaniu tych słów, czekasz "pół dnia", aż odpowiem.

Na wszystkie wiadomości odpowiadam w wolnej chwili i staram się to robić w ciągu 24 godzin (jeśli tylko fizycznie jest to możliwe).

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku. 

Każda forma biznesu/współpracy biznesowej z jakąkolwiek firmą (gdzie trzeba przeznaczyć własne pieniądze, aby móc zarabiać) wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy. Pamiętaj o tym podejmując decyzje odnośnie współpracy/działania!

 Copyright © 2022. Łukasz Gałuszka 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.