SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TAK:

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy w ramach projektów, które rozwijam lub też firm, z którymi współpracuję - wyślij do mnie wiadomość e-mail lub wiadomość na Skype, albo też na Facebooku:

e-mail: lukaszgaluszka@10g.pl Skype: lukasz7galuszka Facebook: www.facebook.com/lukasz.galuszka1 

To są preferowane przeze mnie formy kontaktu. Ze względu na mnóstwo planów biznesowych, które realizuję - nie jestem wstanie odbierać telefonów, przeprowadzać "długich" rozmów na Skype itd. Dlatego też kontaktując się ze mną w formie wiadomości tekstowych - napisz konkretne pytania, napisz od razu to, o co chcesz zapytać, a nie zaczynaj rozmowy na zasadzie "Dzień dobry" i po napisaniu tych słów, czekasz "pół dnia", aż odpowiem.

Na wszystkie wiadomości odpowiadam w wolnej chwili i staram się to robić w ciągu 24 godzin (jeśli tylko fizycznie jest to możliwe).

Możesz mnie również znaleźć na portalu społecznościowym FutureNet tutaj: www.futurenet.club/u/tylkosukces
Jeśli nie masz jeszcze konta w FutureNet, to na tej stronie możesz je sobie bezpłatnie założyć: www.tylkosukces.futurenet.club/

Współpracuję z:

                     Copyright © 2015-2018. Łukasz Gałuszka

 Polityka Cookies Polityka Prywatności | Sklep Allego 2 BLOG Łukasz Gałuszka | FUTUROCOIN

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.