$56 318.43 Przychodu w Ciągu Ponad 9 Miesięcy?
(Zarobki w Biznesach Internetowych - Kilka Dowodów) 

Poniżej umieściłem kilka dowodów odnośnie swoich zarobków w kilku różnych projekatch.

Po co to robię?

Otóż dlatego, że w Internecie jest mnóstwo kłamstw, mnóstwo hejtu, negatywnych wypowiedzi na temat prawie każdego biznesu rozwijanego w Internecie, gdzie frustraci, którzy nie osiągają żadnych rezultatów lub stracili gdzieś pieniądze, krytykują "wszystko" i wszystkich wokół siebie, wrzucając każdy projekt, model biznesowy itd. "do jednego worka"... i osoby, które dopiero zaczynają swoją "przygodę" z zarabianiem w Internecie - nie wiedzą, kogo mają słuchać, co myśleć, co jest prawdą... i przede wszystkim, czy w ogóle to "zarabianie w Internecie" jest czymś realnym, czy to zwykła ściema.

Jak możesz poniżej zauważyć, można zarabiać w Internecie i to całkiem ciekawe kwoty, ale musisz się pozbyć pewnej "choroby społecznej" - czyli myślenia na zasadzie, że ktoś lub jakakolwiek firma da Ci gwarancję zysku (gwarancję, że na pewno zarobisz, a nie stracisz) i że dorobisz się "milionów" w kilka tygodni bez jakiejkolwiek wiedzy, bez zaangażowania swoich środków i bez działania - po prostu za nic (tak wielu ludzi niestety ma ubzdurane w głowach).

1. Platforma Reklamowa FutureAdPro

Ważne: te ponad $56 000 widoczne na zrzucie z ekranu powyżej, są to moje przychody na platformie, a nie kwota wypłacona. 
Tę kwotę przychodów wygenerowałem na przestrzeni pomiędzy 8.04.2016 a 31.01.2017, czyli w sumie całkiem przyjemna kwota, jak na tak krótki czas.
Na moim blogu, w artykule pt. "Platforma Reklamowa FutureAdPro" (kliknij ten link) znajdziesz zrzut z ekranu, gdzie pokazuję, iż wydałem na ten projekt blisko 14 000 zł... + moje własne, codzienne działania i taki oto wynik uzyskałem, jak możesz zauważyć powyżej.

Natomiast zapewne interesuje Ciebie kwestia, ile pieniędzy wypłacam sobie z tej platformy reklamowej dzielącej się częścią przychodów z użytkownikami, skoro tutaj taka kwota przychodu została osiągnięta... 
Dzisiaj jak piszę te słowa jest 31.01.2017 i w ostatnich miesiącach, moje tygodniowe wypłaty (bo średnio co tydzień zlecam wypłaty), są na poziomie pomiędzy $300 a $370 - tak, jak możesz zauważyć na poniższym zrzucie z ekranu. Czyli mam po ponad 9 miesiącach działań, "stabilny" dochód...

...z kolei na Facebooku (na moim profilu), możesz zobaczyć zrzut z ekranu/potwierdzenie zrealizowanej wypłaty, która wpłynęła na moje konto bankowe, abyś miał/a pewność, że te środki naprawdę otrzymuję - także kliknij ten link, aby zobaczyć post z zrzutem z ekranu.

Przeczytaj artykuł Jak Zarabia Się w FutureAdPro BEZ POLECANIA? (kliknij ten link)
Zobacz prezentację platformy FutureAdPro (kliknij ten link)

Czy firma FutureNet gwarantuje nam jakiekolwiek zyski (np. w ramach platformy reklamowej FutureAdPro)? - NIE, jest to jasno opisane w regulaminie firmy/w zasadach, na które musisz wyrazić zgodę dokonując rejestracji, także zapoznaj się z nimi w trakcie, czy też przed rejestracją na stronie firmy.

2. Firma ALL IN ONE PROFITS

$9301 (czyli ok. 36 273,9 zł) zarobione w ciągu ponad 2 lat - to jest łączna kwota moich zarobków w ALL IN ONE PROFITS (na dzień 31.01.2017). Poniższa kwota na zrzucie z ekranu, czyli $9246, to jest łączna kwota, którą wypłaciłem, a $55 to kwota dostępna na moim koncie do wypłaty. Czy naprawdę jest to zrzut z ekranu z zarobkami za ponad 2 lata? Zobacz poniższy zrzut z ekranu z datą mojej rejestracji w ALL IN ONE PROFITS:

Myślę, że te 2 przykłady z wszystkich moich źródeł dochodu są wystarczające, aby uświadomić Ci, że jednak można coś osiągnąć, że można zbudować swoje źródło dochodu w Internecie, jeśli oczywiście podchodzi się do tematu poważnie, a nie jak znaczna większość ludzi poszukujących "szybkiej kasy", patrzących na firmy działające w marketingu sieciowym nie jak na poważne biznesy, tylko jak na "programiki", z których można "wyciągnąć kasę"...

 Jak Zarabiać w:

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku. 

 Copyright © 2015-2018. Łukasz Gałuszka
Polityka Cookies Polityka Prywatności | Sklep Allego 2 | FUTUROCOIN

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.