MARKETING SIECIOWY W PRAKTYCE

...czyli jak to jest z tym zarabianiem w internecie?

ZARABIANIE W INTERNECIE? ...ALE JAK ZACZĄĆ?!

 ...no właśnie - wielu ludzi marzy o tym, żeby zmienić swoją sytuację życiową, aby uwolnić się od pracy na etacie, która ich frustruje, która nie pozwala im na godne życie i zapewne nigdy na to nie pozwoli, ale z kolei pojawia się potężna bariera, czyli: jak zacząć zarabiać w Internecie, z którą firmą podjąć współpracę, aby nie zostać oszukanym, co robić oraz ile pieniędzy potrzebuję na start?

Dużym błędem większości ludzi, którzy "zarabiają w Internecie", jest brak traktowania tego "stanu" poważnie - bardzo wielu ludzi postrzega wszystkie firmy działające w marketingu sieciowym, jako sposób na "szybką kasę", natomiast mimo że nie trzeba w tym przypadku rejestrować własnej firmy (przynajmniej na początku), to jest to tak samo budowanie własnego biznesu, jak w przypadku gdybyś założył/a jakąkolwiek własną firmę, chcąc ją rozwinąć... to jest zgubny element dla wielu ludzi, którzy nie chcą tego zrozumieć... 

Także Twoje nastawienie mentalne na samym początku (i w trakcie) współpracy jest bardzo ważne. Jeśli myślisz, że zbudujesz sobie wysokie i zarazem stabilne źródło dochodu w Internecie w kilka dni albo tygodni, to bardzo szybko się rozczarujesz. Nastaw się na to, że budowa własnego biznesu, wymaga czasu i nieustannego, codziennego działania (czasem nawet latami) - z takim nastawieniem możesz "iść" dalej...

Niektóre firmy działające w marketingu sieciowym wymagają, aby na początku współpracy wykupić np. cały pakiet produktów za kilkaset złotych, czy też za ok. 1500zł, aby móc później zarabiać dzięki swojej sieci konsumentów, którą się zbuduje.

Często jest tak, że trzeba w takich kwotach robić miesięczne obroty, aby móc być aktywnym członkiem danej firmy... i to jest taki element, który zniechęca wielu ludzi (zwłaszcza Polaków, którzy nie zarabiają na etacie zbyt wielu pieniędzy, żeby móc większość swojej wypłaty wydawać co miesiąc na te produkty/rozwój swojego biznesu) - ja osobiście trzymam się z daleka od takich firm, choćby nawet dlatego, że jak mam kupować produkty fizyczne (np. soki, suplementy diety itd.), których nie potrzebuję i nie mam zamiaru używać, to nie widzę w tym sensu (zwłaszcza, że musiałbym wtedy okłamywać ludzi chwaląc produkty, których nie lubię/nie używam, aby tylko do mnie dołączyli).

Istnieje Mnóstwo Rozwiązań Zarobkowych... Ale Które z Nich Wybrać?

Jest np. sporo sklepów internetowych, które posiadają swoje własne programy partnerskie, w ramach których za skuteczne polecenia produktów danego sklepu, otrzymasz prowizje w ustalonej wysokości.

Są np. zagraniczne platformy jak ClickBank, gdzie możesz sobie wybrać produkty/usługi różnych ludzi/firm i promując je, otrzymasz również prowizje od skutecznego polecenia (czyli jak dojdzie do sprzedaży)...

Tego typu darmowych rozwiązań jest sporo na rynku, ale jeżeli jesteś "zielony/a" w temacie marketingu internetowego oraz nie posiadasz swojej strony, poczytnego bloga lub platformy internetowej generującej duży ruch, to będzie Ci bardzo ciężko zarobić jakiekowliek sensowne pieniądze bez tych umiejętności, narzędzi i wiedzy...

Także jeśli jesteś totalnie "zielony/a" w tym temacie, to proponuję zacząć od tego miejsca (kliknij w poniższy baner, zapisz się na listę mailingową i postępuj po kolei, jak jest pokazane/powiedziane):

To rozwiązanie oparte jest o zagraniczną platformę biznesową (a zarazem firmę) ALL IN ONE PROFITS, która oprócz tego, że ma w swojej ofercie różne narzędzia marketingowe (oraz usługi) pomocne w budowaniu dowolnego biznesu w Internecie - ma także swój program partnerski, w ramach którego można zarabiać pieniądze rekomendując właśnie te narzędzia i usługi.

Koszt miesięczny w ALL IN ONE PROFITS za korzystanie z ich narzędzi/usług, to $11.50 (czyli ok. 40 zł). Klikając w powyższy baner i przechodząc kolejne kroki (przede wszystkim zapoznając się z możliwości oferowanymi przez ALL IN ONE PROFITS), dojdziesz do momentu, gdzie możesz zarejestrować się na tej platfomie jako mój partner (polecony) - dokonując tego, otrzymasz ode mnie po rejestracji i opłaceniu konta w firmie, dostęp do platformy szkoleniowej (po polsku), do materiałów, które przygotowałem typowo pod kątem programu partnerskiego firmy ALL IN ONE PROFITS.

Czyli na tym przykładzie pokazuję po kolei, jak zaistnieć w Internecie, jak zacząć budować swoje źródło dochodu w oparciu o ten program partnerski oraz nie swoje produkty (czyli w tym przypadku w oparciu o produkty/usługi ALL IN ONE PROFITS), jak i do czego używa się poszczególnych (najważniejszych) narzędzi tej firmy w celu budowania własnej marki, budowania własnej listy mailingowej, sprzedaży (pozyskiwania klientów na produkty/usługi tej firmy)...

Jeśli poświęcisz na to swój czas i nauczysz się obsługi najważniejszych narzędzi tej firmy oraz działania w Internecie - te umiejętności będą Ci potrzebne "do końca życia" - niezależnie od tego, jaki biznes będziesz rozwijać w Internecie (niezależnie od tego, w jakim modelu biznesowym). To są kluczowe umiejętności potrzebne do generowania wyników w Internecie.

Większość ludzi nie zarabia w Internecie, bo nie chce im się tego nauczyć, doświadczyć, praktykować...

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku. 

Każda forma biznesu/współpracy biznesowej z jakąkolwiek firmą (gdzie trzeba przeznaczyć własne pieniądze, aby móc zarabiać) wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy. Pamiętaj o tym podejmując decyzje odnośnie współpracy/działania!

 Copyright © 2022. Łukasz Gałuszka 

Na Tej Stronie Wykorzystywane Są Cookies Kliknij Tutaj i Dowiedz Się Więcej

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.