ZARABIANIE W INTERNECIE? ...ALE JAK DO CHOLERY?!

 ...no właśnie - wielu ludzi marzy o tym, żeby zmienić swoją sytuację życiową, aby uwolnić się od pracy na etacie, która ich frustruje, która nie pozwala im na godne życie i zapewne nigdy na to nie pozwoli, ale z kolei pojawia się potężna bariera, czyli: jak zacząć zarabiać w Internecie, z którą firmą podjąć współpracę, aby nie zostać oszukanym, co robić oraz ile pieniędzy potrzebuję na start?

Dużym błędem większości ludzi, którzy "zarabiają w Internecie", jest brak traktowania tego "stanu" poważnie - bardzo wielu ludzi postrzega wszystkie firmy działające w marketingu sieciowym, jako sposób na "szybką kasę", natomiast mimo że nie trzeba w tym przypadku rejestrować własnej firmy (przynajmniej na początku), to jest to tak samo budowanie własnego biznesu, jak w przypadku gdybyś założył/a jakąkolwiek własną firmę, chcąc ją rozwinąć... to jest zgubny element dla wielu ludzi... 

Także Twoje nastawienie mentalne na samym początku współpracy jest bardzo ważne. Jeśli myślisz, że zbudujesz sobie wysokie i zarazem stabilne źródło dochodu w Internecie w kilka dni albo tygodni, to bardzo szybko się rozczarujesz. Nastaw się na to, że budowa własnego biznesu, wymaga czasu i nieustannego, codziennego działania - z takim nastawieniem możesz "iść" dalej...

Niektóre firmy działające w marketingu sieciowym wymagają, aby na początku współpracy wykupić np. cały pakiet produktów za kilkaset złotych, czy też za ok. 1500zł, aby móc później zarabiać dzięki swojej grupie konsumentów, którą się zbuduje.

Często jest tak, że trzeba w takich kwotach robić miesięczne obroty, aby móc być aktywnym członkiem danej firmy... i to jest taki element, który zniechęca wielu ludzi (zwłaszcza Polaków, którzy nie zarabiają na etacie zbyt wielu pieniędzy, żeby móc większość swojej wypłaty wydawać co miesiąc na te produkty/rozwój swojego biznesu) - ja osobiście trzymam się z daleka od takich firm, choćby nawet dlatego, że jak mam kupować produkty fizyczne (np. soki, suplementy diety itd.), których nie potrzebuję i nie mam zamiaru używać, to nie widzę w tym sensu (zwłaszcza, że musiałbym wtedy okłamywać ludzi chwaląc produkty, których nie lubię/nie używam, aby tylko do mnie dołączyli).

JAK JA MOGĘ TOBIE POMÓC w budowaniu Twojego dochodu online?

Pod zakładką "MÓJ PROJEKT BIZNESOWY" wspominałem o tym, że jestem pomysłodawcą i współtwórcą grupy AIOP Team Polska.

Jeśli nie masz zbyt wielu pieniędzy na "inwestowanie" w rozwój własnego biznesu, nie masz pojęcia od czego zacząć, aby zarabiać w Internecie, to ten "projekt" w dużym stopniu powinien Tobie pomóc. 

W ramach AIOP Team Polska, zbudowałem wraz z Piotrem Majewskim platformę szkoleniową, gdzie krok po kroku pokazuję w szkoleniach, co robić, jak działać, na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać itd. W ramach naszej grupy/projektu AIOP Team Polska, każdy partner tej grupy otrzymuje również wiele różnych narzędzi marketingowych do budowania własnego biznesu (strony/systemy, banery reklamowe itd.) 

Ile To Kosztuje? 0zł!

Poświęciłem ponad pół roku wraz z Piotrem Majewskim na budowę systemów, narzędzi..., które dajemy każdemu naszemu partnerowi zupełnie za darmo. Jedyną Twoją "inwestycją" w swój biznes, jest tutaj abonament miesięczny w kwocie $11.50 (ok. 40zł - w zależności od kursu dolara), który płacisz firmie ALL IN ONE PROFITS, w oparciu o którą budujemy ten biznes (a dokładniej w oparciu o której program partnerski budujemy źródła dochodu). Zależy nam na zadowoleniu naszych partnerów i jak najniższych kosztach dla nich, dlatego nie pobieramy żadnych opłat za swoją pracę oraz ponoszone koszty związane z utrzymaniem systemów. 

Jeśli będziesz zadowolony/a z współpracy z nami oraz z wszystkiego, co od nas otrzymasz, to zostaniesz z nami na długie lata, a naszym jedynym wynagrodzeniem będą prowizje od opłacanych przez niektórych członków naszej grupy abonamentów/konta w ALL IN ONE PROFITS - czyli Ty otrzymujesz od nas sporą pomoc i mnóstwo wartościowych narzędzi, strategii itp. za darmo, a my w zamian będziemy otrzymywać prowizje od firmy, której będziesz płacić za ich usługi i produkty, które musisz mieć, aby rozwijać solidny biznes w Internecie.

Chcę Więcej Szczegółów Na Temat Współpracy...

Przejdźmy teraz do szczegółów na temat firmy ALL IN ONE PROFITS, naszej grupy/projektu AIOP Team Polska, potencjalnych zarobków oraz współpracy.
Kliknij poniższy przycisk i dowiedz się więcej w tym temacie...

Współpracuję z:

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku. 

 Copyright © 2015-2018. Łukasz Gałuszka

 Polityka Cookies Polityka Prywatności | BLOG Łukasz Gałuszka | FUTUROCOIN

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.