POLITYKA PRYWATNOŚCI

Łukasz Gałuszka zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w dowolnym momencie. Każdego użytkownika serwisów należących do Łukasz Gałuszki, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się poniżej

Podstawowa zasada: właściciel serwisów (Łukasz Gałuszka), nie sprzedaje i nie udostępniaja osobom trzecim danych personalnych użytkowników.

Jeśli nie wyrażasz zgody w związku z obecną Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać tego oraz innych serwisów należących do Łukasza Gałuszki, nie zapisywać się na listy mailingowe i nie korzystać z usług oferowanych przez właściciela/partnerów serwisu. 

Dane Osobowe

W trakcie korzystania z Serwisów Łukasza Gałuszki, możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób (np. adres e-mail) Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania Serwisu i korzystania z niego. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły. 

Wyłączenie Odpowiedzialności

Serwisy Łukasza Gałuszki zostały stworzone po to, aby pomóc użytkownikom w osiągnięciu niezależności finansowej, pokazać jak zbudować stałe źródło dochodu w Internecie, że samorozwój jest podstawą do osiągania celów. Pokazuję metody i praktyczne rady, których celem jest rozwijanie siebie i swojego biznesu w Internecie w oparciu o konkretne firmy dające taką możliwość.To, że moja pomoc/rady w niektórych przypadkach okazują się być dużym krokiem naprzód w kwestii budowania wolności finansowej, nie znaczy, że dla każdej osoby będą idealnym rozwiązaniem. Każdy człowiek jest inny i ma zupełnie inne podejście do działania, zupełnie inną mentalność, w związku z czym nie można brać moich porad jako w 100% gwarantujących sukces, bo sukces zależny jest w głównej mierze od osoby, która korzysta z tych porad (od mentalnego nastawienia, działania itp.) 

Niezapowiedziane Wiadomości

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości właściciel Serwisu rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów oraz niekomercyjne wiadomości (np. życzenia), a także sporadycznie wysyłane wiadomości związane z ciekawymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o budowanie dochodu online. 

                                       Copyright © 2015-2022. Łukasz Gałuszka | Polityka Cookies

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.