JESTEM POMYSŁODAWCĄ, WSPÓŁTWORZĘ, ROZWIJAM...

- AIOP Team Polska (http://aiopteampolska.pl)

Pomysł na stworzenie i rozwój tego "projektu", narodził się w mojej głowie w 2014 roku, kiedy dostrzegłem w Internecie zagraniczną firmę ALL IN ONE PROFITS z unikalnym planem zarobkowym oraz usługami i narzędziami marketingowymi, których potrzebuje praktycznie każdy człowiek, chcący budować swoje źródło dochodu w Internecie.

Jestem pomysłodawcą tego projektu/grupy i współtworzę go z Piotrem Majewskim oraz z coraz większą grupą partnerów.

Stworzyliśmy sporo dodatkowych narzędzi/rozwiązań w ramach tego projektu, aby dosłownie każdy, kto chce zacząć budować swoje dochody online, a nie ma zbyt wielu pieniędzy (oraz doświadczenia), mógł to po prostu robić/uczyć się.

Projekt AIOP Team Polska składa się z wielu różnych elementów...

Rdzeniem (podstawą) tego projektu jest firma ALL IN ONE PROFITS (w skrócie AIOP), ich produkty i program partnerski. Nasz projekt "AIOP Team Polska" jest oparty właśnie głównie o te elementy.

Czyli my (jako AIOP Team Polska), dajemy partnerom naszej grupy całkowicie bezpłatnie sporo narzędzi (o których za chwilę wspomnę), pod jednym warunkiem - partnerem grupy staje się osoba, która zarejestruje się w AIOP z mojego linku referencyjnego lub linku dowolnej innej osoby, która z nami współpracuje i opłaca sobie co miesiąc w tamtej firmie abonament (w sumie bardzo niski mies. koszt, jak na rozwój swojego biznesu, bo płaci się ok. 40 zł - dokładniej $11.50 z kosztem transakcyjnym..., a otrzymuje się za to sporo narzędzi od firmy i spore możliwości zarobkowe).

Dla Kogo Odpowiednim Projektem Będzie AIOP Team Polska?

  • dla osób, które nie mają doświadczenia w marketingu internetowym, a chcą się nauczyć działać/zarabiać w Internecie
  • dla osób, które mają doświadczenie w działaniach online i które chcą zbudować sobie dodatkowe, ciekawe źródło dochodu
  • dla partnerów firmy FutureNet, którzy chcą budować swoje źródło dochodu w oparciu o tę firmę i ich platformę FutureAdPro

...i wielu innych.

Dlaczego akurat dla tych wszystkich osób?

Z prostego powodu - AIOP Team Polska to system szkoleniowy, który pokazuje krok po kroku, jak budować swoje źródło dochodu w oparciu o firmę ALL IN ONE PROFITS oraz są to strony/systemy, banery itd. do promowania tej firmy (czyli świetne rozwiązanie dla początkujących ludzi bez doświadczenia). 

Gotowe narzędzia do promocji AIOP, o których przed chwilką wspomniałem, to również świetna sprawa dla osób z doświadczeniem, bo wiedzą jak i gdzie je wykorzystać, aby zbudować sobie grupę partnerów w AIOP. Poza tym, narzędzia od AIOP również są dla nich bardzo przydatne (autoresponder, hosting, generatory do tworzenia stron, tracker do maskowania/skracania linków i sprawdzania skąd pochodzi ruch itd.).

W ramach AIOP Team Polska, partnerzy grupy otrzymują również gotowe banery, strony (w zasadzie całe systemy) do promowania platformy reklamowej FutureAdPro (od FutureNet)... i cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami (narzędziami) dla partnerów naszej grupy.

Tak więc jakby tak porównać to, ile rzeczy i jakie możliwości otrzymuje się od samej firmy ALL IN ONE PROFITS + od nas w ramach projektu AIOP Team Polska, to ten koszt miesięczny w ALL IN ONE PROFITS jest naprawdę śmieszną kwotą (za sam autoresponder w innych firmach, zapłacisz znacznie więcej, niż tutaj za wszystkie narzędzia, usługi i możliwości...)

...i to wszystko jest przez cały czas w fazie rozwojowej - zarówno firma ALL IN ONE PROFITS rozwija swoją ofertę, aktualizuje starą..., jak również my tworzymy nowe rozwiązania, wydajemy pieniądze na rozwój projektu, a jedyna "stała" w tym wszystkim to to, że koszty dla partnerów nie idą w górę - przez cały czas są praktycznie na tym samym poziomie.

---> CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT AIOP I AIOP TEAM POLSKA?
       (kliknij powyższy link)

---> WOLISZ OD RAZU DOKONAĆ REJESTRACJI W ALL IN ONE PROFITS?
(...i opłacić wybrane konto/abonament, aby dołączyć również do naszej grupy)

JESTEM AUTOREM BLOGA...

Blog, który prowadzę, jest związany z moją pasją, czyli z zarabianiem w Internecie oraz powiązanymi z nim elementami, takimi jak: motywacja, czy też rozwój osobisty itp. 

Zapraszam Cię w wolnych chwilach do zaglądania na mój blog znajdujący się pod adresem: www.blog.lukaszgaluszka.pl

Czy w ogóle realne są zarobki w ALL IN ONE PROFITS?

...zobacz poniższy screen z mojego konta, który wykonałem 28.01.2017

na samej górze (Total earned) jest całkowita kwota, jaką zarobiłem w tej firmie do powyższej daty (czyli $9271 = ok. 36156,90 zł). Trochę niżej znajduje się kwota wypłacona do tej pory, a jeszcze niżej, jest kwota dostępna na koncie w AIOP tamtego dnia, kiedy zrobiłem zrzut z ekranu...

Ważne: Pamiętaj, że firma ALL IN ONE PROFITS nie gwarantuje komukolwiek zarobków na określonym poziomie, a zresztą w ogóle nie gwarantuje, ponieważ wynikają one przede wszystkim z własnej pracy/zaangażowania + ewentualnie w późniejszym czasie z wspólnych działań z swoją grupą partnerów.

Polub naszą stronę na Facebooku... 

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku. 

 Copyright © 2015-2018. Łukasz Gałuszka

 
 Polityka Cookies Polityka Prywatności | Sklep Allego 2 | BLOG Łukasz Gałuszka FUTUROCOIN

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.