JESTEM POMYSŁODAWCĄ, WSPÓŁTWORZĘ, ROZWIJAM...

- Projekt AIOP Team Polska (http://aiopteampolska.pl)

Pomysł na stworzenie i rozwój tego projektu, narodził się w mojej głowie w 2014 roku, kiedy dostrzegłem w Internecie zagraniczną firmę ALL IN ONE PROFITS z unikalnym planem zarobkowym oraz usługami i narzędziami marketingowymi, których potrzebuje praktycznie każdy człowiek, chcący budować swoje źródło dochodu w Internecie.

Jestem pomysłodawcą tego projektu i współtworzę go z Piotrem Majewskim oraz z coraz większą grupą partnerów.

Stworzyliśmy sporo dodatkowych narzędzi/rozwiązań w ramach tego projektu, aby dosłownie każdy, kto chce zacząć budować swoje dochody online, a nie ma zbyt wielu pieniędzy (oraz doświadczenia), mógł to po prostu robić.

Projekt AIOP Team Polska składa się z wielu różnych elementów...

Rdzeniem (podstawą) tego projektu jest firma ALL IN ONE PROFITS (w skrócie AIOP), ich produkty i program partnerski. Nasz projekt "AIOP Team Polska" jest oparty właśnie głównie o te elementy.

Czyli my (jako AIOP Team Polska), dajemy partnerom naszej grupy całkowicie bezpłatnie sporo narzędzi (o których za chwilę wspomnę), pod jednym warunkiem - partnerem grupy staje się osoba, która zarejestruje się w AIOP z mojego linku referencyjnego lub linku dowolnej innej osoby, która z nami współpracuje i opłaca sobie co miesiąc w tamtej firmie abonament (w sumie bardzo niski mies. koszt, jak na rozwój swojego biznesu, bo płaci się ok. 40 zł - dokładniej $11.50 z kosztem transakcyjnym..., a otrzymuje się za to sporo narzędzi od firmy i spore możliwości zarobkowe).

Dla Kogo Odpowiednim Projektem Będzie AIOP Team Polska?

  • dla osób, które nie mają doświadczenia w marketingu internetowym, a chcą się nauczyć działać/zarabiać w Internecie
  • dla osób, które mają doświadczenie w działaniach online i które chcą zbudować sobie dodatkowe, ciekawe źródło dochodu
  • dla partnerów firmy FutureNet, którzy chcą budować swoje źródło dochodu w oparciu o tę firmę i ich platformę FutureAdPro

...i wielu innych.

Dlaczego akurat dla tych wszystkich osób?

Z prostego powodu - AIOP Team Polska to system szkoleniowy, który pokazuje krok po kroku, jak budować swoje źródło dochodu w oparciu o firmę ALL IN ONE PROFITS oraz są to strony/systemy, banery itd. do promowania tej firmy (czyli świetne rozwiązanie dla początkujących ludzi bez doświadczenia). 

Gotowe narzędzia do promocji AIOP, o których przed chwilką wspomniałem, to również świetna sprawa dla osób z doświadczeniem, bo wiedzą jak i gdzie je wykorzystać, aby zbudować sobie grupę partnerów w AIOP. Poza tym, narzędzia od AIOP również są dla nich bardzo przydatne (autoresponder, hosting, generatory do tworzenia stron, tracker do maskowania/skracania linków i sprawdzania skąd pochodzi ruch itd.).

W ramach AIOP Team Polska, partnerzy grupy otrzymują również gotowe banery, strony (w zasadzie całe systemy) do promowania platformy reklamowej FutureAdPro (od FutureNet)... i cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami (narzędziami) dla partnerów naszej grupy.

Tak więc jakby tak porównać to, ile rzeczy i jakie możliwości otrzymuje się od samej firmy ALL IN ONE PROFITS + od nas w ramach projektu AIOP Team Polska, to ten koszt miesięczny w ALL IN ONE PROFITS jest naprawdę śmieszną kwotą (za sam autoresponder w innych firmach, zapłacisz znacznie więcej, niż tutaj za wszystkie narzędzia, usługi i możliwości...)

...i to wszystko jest przez cały czas w fazie rozwojowej - zarówno firma ALL IN ONE PROFITS rozwija swoją ofertę, aktualizuje starą..., jak również my tworzymy nowe rozwiązania, wydajemy pieniądze na rozwój projektu, a jedyna "stała" w tym wszystkim to to, że koszty dla partnerów nie idą w górę - przez cały czas są praktycznie na tym samym poziomie.

---> CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT AIOP I AIOP TEAM POLSKA?
       (kliknij powyższy link)

---> WOLISZ OD RAZU DOKONAĆ REJESTRACJI W ALL IN ONE PROFITS?
(...i opłacić wybrany abonament, aby dołączyć również do naszej grupy)

JESTEM AUTOREM BLOGÓW...

Wszystkie blogi, które prowadzę, są związane z moją pasją, czyli z zarabianiem w Internecie oraz powiązanymi z nimi elementami, takimi jak: moywacja, czy też rozwój osobisty. 

Niektóre z tych blogów są zbudowane typowo pod kątem konkretnych projektów, czy też firm działających w marketingu sieciowym, z którymi współpracuję - inne z kolei są bardziej ogólne, poruszające tematykę marketingu sieciowego, różnych metod zarabiania online, motywacji itd.

Zapraszam Cię w wolnych chwilach do zaglądania na moje blogi, do których odsyłają przyciski na stronie głównej...


Czy w ogóle realne są zarobki w ALL IN ONE PROFITS?

...zobacz poniższy screen z mojego konta, który wykonałem 28.01.2017

na samej górze (Total earned) jest całkowita kwota, jaką zarobiłem w tej firmie do powyższej daty (czyli $9271 = ok. 36156,90 zł). Trochę niżej znajduje się kwota wypłacona do tej pory, a jeszcze niżej, jest kwota dostępna na koncie w AIOP tamtego dnia, kiedy zrobiłem zrzut z ekranu...

Polub naszą stronę na Facebooku... 

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku. 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.